Forum Mesajları

esra bozer
11 Eki 2020
In SUB 30 I Sosyal
Herkese merhaba!! Umarım herkesin spor ve endorfin serüveni enfes geçiyordur ! Biz kesinlikle aşırı keyif alıyoruz, ve Pazartesi gününü iple çekiyoruz!! Ufak bir bilgilendirmemiz olacak; SUB 30'de ilk 4 haftayı bitirince, yeni programlar ile yepyeni bir 4 hafta başlayacak. 23 Ekim'de 4. haftamızı tamamlamış olacağız, yeni 4 hafta ise 2 Kasım'da başlayacak. Aradaki 1 hafta boyunca video ve programlara erişebilirsiniz; ancak yeni program başladığında eski kayıtların yerini yenileri alacaktır. Sevgiler, Esra&Utku
5
0
114
esra bozer
28 Eyl 2020
In SUB 30 I Sosyal
arkadaşlar çok heyecanlıyım !!!! hepimiz için yeni bir dönem başlıyor, umarım bir sürü başka güzelliği de beraberinde getiren bir başlangıç olur... Sağlıklı yaşam tarzı için atılan adımların nasıl bir zincirleme etkisi olduğunu Utku'da bende yaşayarak gördük. Ufak değişimlerin, adımların zamanla büyük değişimleri getirdiğine eminiz! Bu inancımızı başkaları ile paylaşabilmekte bizi çok mutlu ediyor, o yüzden kendimizi anlatabildiğimiz, iletişime geçebildiğimiz her insan, her topluluk, her platform, bizim için çok değerli ! Kısa hikaye: Bizim için bütün bu "sağlıklı yaşam tarzı" serüveni Şubat2018'de öğlenleri bilakis veya dardenia'da yemek yerine aşırı basit bir sandviç hazırlamaya karar vermekle başlamıştı, çok basit, çok yapılabilir, minicik bir günlük hedef :) hala, ve her zaman da bu alışkanlıklarımızı geliştirip, yenilerini edineceğimizi farkına varmış olmak bizi heyecanlandırıyor ! sonsuz, ve gitgide daha keyifli olan bir serüven diyebilirim :) spor, beslenme, uyku düzeni... bunların hepsi bir düşünülebilir, emin olun hepsi bir çark gibi çalışıyor; birinin ucundan tutunca diğerini de merak edip orada ne yapabilirim düşüncesi ister istemez geliyor... Kendini tanımaya, pozitif etkilerini görmeye başladıkça da o yolda devam etme isteği hep aktif kalıyor... Beyninizi, enerjinizi, aksiyonlarınızı hangi yöne yönlendirirseniz orada kesinlikle ilerleyeceksiniz! Spor, uyku, beslenme, stres yönetimi, pozitif düşünce gibi hayat tarzını oluşturan etkenlerden herhangi birine yöneldiğinizde zamanla diğerlerinede yolunuzun düştüğünü göreceksiniz :) Bir çok yerde söylediğim gibi; sağlıklı hayat tarzı; bir çoğumuz için, rastgele oluşmuş alışkanlıklar ile değil bilinçli olarak karar alıp aksiyona geçerek, yeni alışkanlıklar edinip, rutinler oluşturarak ulaşabileceğimiz bir hedeftir. Bugün hepimiz bilinçli olarak aldığımız kararın (30 dakikamı spora ayıracağım!), aksiyon aşamasına başlıyoruz!! Umarım hepimiz için çok faydalı bir 4 hafta olur, ve sizin "sağlıklı yaşam tarzı" serüveninize daha da güzel şeyleri tetikleyecek ufak bir dokunuş katabiliriz!!!
9
2
74
esra bozer
23 Eyl 2020
In SUB 30 I Sosyal
SUB 30 I Sosyal 'e hoşgeldin! Burası düzenli spor yapma alışkanlıklığının "normal" algılandığı bir topluluk. Burada SUB 30 'yi yapan, sporu hayat tarzı haline getirerek yaşam kalitemizi arttırmaya karar vermiş insanlar olarak bir aradayız! Hep beraber birbirimize spordan çok daha fazlasını sunalım! Tecrübelerimizi paylaşalım, mental ve fiziksel değişimlerimizi gözlemleyip paylaşalım, bakış açımızı paylaşalım... Endorfinimizi paylaşalım! Sporun sadece basit fiziksel sonuçların çok daha ötesinde olduğunu her gün gösterelim birbirimize! İyi ki sende buradasın! Bize katacakların için çok heyecanlıyız!
7
0
54