top of page

MOD 101

Makrolara olan merakım ile başlayan yolculuğumda, besinler hakkında bilgi sahibi oldukça, kendi bedenimde ve sağlığımda etkilerini gördükçe, çevreden çokça etkilenerek oluşan beslenme anlayışım tamamen değişti. 

Sağlıklı, esnek, dengeli ve sürdürülebilir beslenmenin formülü sadece besinleri öğrenmekmiş. Bilgini ve hayat tarzını geliştirdikçe, sağlıklı beslenme tarzı doğal bir sonuç oluyor; bunu gördüm ve yaşadım.

Makroları ve kalori dengesini anlayıp, bir de kendi bedenimi tanımaya başladıkça, fiziksel hedeflere ulaşmanın çokta zor olmadığını, sonuçların kalıcı olabileceğini, ve beslenme meselesinin çokta karmaşık olmadığını gördüm; bu yüzden makroları çok seviyorum. 

 

Kendinizi beslenme konusunda eğitmek istiyorsanız; besinler, porsiyonlar, denge gibi konularda farkındalık kazanmak istiyorsanız; makrolar başlamak için çok doğru bir nokta!

 

Kitabımda size detaylı bir şekilde makro ve mikrobesinleri, kalori dengesini, ve tabii ki nasıl makro sayarak beslenebileceğinizi anlatıyorum; ama kitabı okuduğunuzda makro saymaktan çok daha fazlasını öğreneceğinize emin olabilirsiniz!

#hayattarzı

Kitabın içeriğine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

COVER.png

Bu kitap;

ister kilo vermek, ister kilo almak,

ister vücut kompozisyonunu değiştirmek, ister mevcut kilonu korumak, ister beslenme alışkanlıklarını değiştirmek,

fiziksel veya performans odaklı,

hedefin her ne ise,

seni ona en konforlu

şekilde ulaştıracak

bir araç.

bottom of page