top of page

ŞU KİLO VERME KONUSUNU CİDDİYE ALMAYA HAZIR MISINIZ ?

MOD Kilo Verme Kulübü bir işbirliğidir!

 

Ben bir “yol-gösterici” olarak; hedefinize ulaşmanız için size gerekli bilgi, beceri, öneri, ve bakış açıları sunarken, sizin de bu süreçte aktif bir katılımcı olmanızı bekliyorum, ve sorumluluk almaya teşvik ediyorum.

 

Size mucize sonuçlar verecek bir yöntem, diyet listesi, kısa-yol, hile göstermeyeceğim, tam tersi farkındalık, planlama, kendini sorgulama, yeni alışkanlıklar edinme gibi oldukça efor ve vakit gerektirebilecek yöntemlerden bahsedeceğim. 

 

İnsan beyni ve davranışı, farkındalık, alışkanlıklar, ve basit matematik; bunları kullanarak size kilo verme sürecini kendi bakış açımla açıklamak istiyorum.

 

Matematik, yani doğru kalorileri tutturmak, kilo kaybını sağlayacak, ve farkındalık yaratacak bir araç. Bu rakamlar tutturulduğu takdirde sonuç almak garantidir; ancak kilo kaybı, vücudun dengesini bozmaktır, bir değişimdir, ve ne vücut ne de beyin değişimi sevmezler! Bu değişim iyi yönetilmediği takdirde vücut eski dengesine dönmek ister, beyinde aynı şekilde değişime direnir; belki bu yüzden daha önce bir çok kez diyet yapıp, sonra yine eski kilonuza dönmüşsünüzdür… Çünkü “kalori açığı” oluşturmak sadece anlık bir çözümdür; en başta kilo almanıza sebep olan alışkanlıklar, ve düşünceler değişmedikçe, kilo vermekte sadece geçici bir çözüm olacaktır.  Yeni ve kalıcı sonuçlar için; eski düşünce tarzı ve alışkanlıklarınızdan kopmaya, farklı bir yönteme, bakış açısına, alışkanlıklara hazır olmanız gerekiyor.

 

Bütünsel beslenme eğitimimi (Institute for Integrative Nutrition) ve makro sayarak beslenme tecrübelerimi birleştirerek size farklı bir bakış açısı katmaya, kalıcı sonuçlar elde etmenize yardımcı olmaya, bu sürecin bütün detaylarına sizi hazırlamaya, ve yanınızda olmaya hazırım!

Kilo Verme Kulübü

beyaz transparan.png
bottom of page